Tallinn

 

Kairi Vanem

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: 517 5225

kairi.vanem@realialuxury.com

Kairi on luksustoodete müügiga tegelenud aastaid ning oskab usalduslikku suhte vajalikkust klienditeeninduses kõrgelt hinnata.
Magistrikraad turundusjuhtimises ja ambitsioonikad eesmärgid
kinnisvarasektoris loovad hea aluse edukatele müügiprotsessidele.
Kolleegid peavad Kairit väga avatud ja positiivseks suhtlejaks.

 

Kaido Kaljuste

Müügipartner

Kutseline maakler

Telefon: | GSM: 512 3103

kaido.kaljuste@realialuxury.com

Kaido on kinnisvaramaaklerina töötanud 2003. aastast, mil ta alustas tööd Pindi Kinnisvara maaklerina. Kaido suurimaks motivaatoriks on rahulolevad kliendid. Ta naudib väljakutseid, rutiini puudumist ja pidevat vajadust ennast täiendada.
Kliendid ja kolleegid iseloomustavad Kaidot kui hea huumorisoonega leidlikku inimest.

 

Marge Sinimets

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: 511 9390

marge.sinimets@realialuxury.com

Marge on kinnisvarasektoriga seotud 2002. aastast, mil alustas maaklerina ERI Kinnisvaras. Kinnisvaramaakleri kutseeksami sooritas ta 2004 aastal. Marge hindab kõrgelt klientide privaatsust ning rahulolu ja tema eesmärk on pakkuda professionaalset teenust lähtudes kliendi huvidest.
Töökaaslased iseloomustavad Marget kui väga kohusetundlikku ja professionaalset spetsialisti, kes ei murdu ka keerulisemates situatsioonides.

 

Siim Simson

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: 5559 5576

siim.simson@realialuxury.com

Siim tegutseb maakleri ja hindajana alates 2002. aastast. 2010. aastast on ta ka turuanalüütik. Lisaks edukale klienditeenindusele tegeleb ta erinevate turusegmentide (igakuine kinnisvaraturu analüüs, detailplaneeringud, uusarendused, tehnopargid) monitoorimisega, mis muudab ta asendamatuks infopangaks igale kliendile.
Siimu iseloomustavad kolleegid kui väga efektiivset ning usaldusväärset spetsialisti.

 

Eha Ermo

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: 518 6440

eha.ermo@realialuxury.com

Tegutseb kinnisvaramaaklerina 2000. aastast. Eha on täpne ja sihikindel inimene, kes hoolib oma klientide käekäigust. Kutselise maaklerina täiendab Eha ennast pidevalt ning omab väga head ülevaadet turu arengutest.
Kolleegide sõnul on Eha tasakaalukas ja professionaalne klienditeenindaja, kes tekitab ka nõudlikumas kliendis turvatunde.

 

Triin Sild

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: 562 37146

triin.sild@realialuxury.com

Triin on kinnisvaraturul tegutsenud alates 2004. aastast. Triin teeb oma tööd suure pühendumusega ning iga keeruline kinnisvaraalane situatsioon on tema jaoks huvitav väljakutse. Triin on spetsialiseerunud projektijuhtimise valdkonnas, tehes koostööd nii arendajatega kui ka arhitektidega. Lisaks eesti keele oskusele suhtleb Triin vabalt inglise, vene ja soome keeles.
Kolleegid iseloomustavad Triinu kui avatut ja optimistlikku suhtlejat, kelle sooviks on alati leida kliendile parim lahendus.

 

Madis Eelmaa

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: 505 9273

madis.eelmaa@realialuxury.com

Madis on kinnisvaraäriga seotud 1996. aastast. Ta oli üks esimetest, kes astus Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liikmeks ja sai atesteeritud maakleri kutsetunnistuse. Lisaks eesti keelele suhtleb ta vabalt ka vene ja inglise keeles. Varasemalt on ta töötanud ka ärikinnisvara vahendajana, mistõttu on Madis harjunud keeruliste ning kompleksseid lahendusi nõudvate situatsioonidega.
Sport ja matkamine on Madise elus tähtsal kohal. Oma põnevatel rännakutel tehtud reisilood ja fotod on avaldatud erinevates ajakirjades ja raamatutes.
Kolleegide sõnul on Madis tasakaalukas ja leidlik klienditeenindaja, kelle eesmärk on alati ka mujalt mailmast uuendusi omaks võtta.

 

Krista Järv

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: 528 2667

krista.jarv@pindi.ee

 

Elmar Liitmaa

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: 501 8948

elmar.liitmaa@realialuxury.com

 

Andrejs Kozels

Müügipartner

Maakler

Telefon: +371 6728 2202 | GSM: +371 2922 1603

andrejs@realia.lv

 

Mai Kõvatomas

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: 5698 0324

mai.kovatomas@pindi.e

 

Hannes Käbi

Müüsipartner

Maakler

Telefon: | GSM: 511 7370

Hannes.k@pindi.ee

 

Tatjana Shevtshenko

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: 515 2005

tatjana.s@pindi.ee

 

Kirill Smirnov

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: 555 81824

krill.smirnov@pindi.ee

 

Marek Kroon

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: 509 1300

marek.kroon@pindi.ee

 

Olav Leok

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: +372 505 9898

olav.leok@realialuxury.com

 

Vahur Toming

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: +372 507 3720

vahur.toming@pindi.ee

 

Jaak Eller

Müügipartner

Kutseline maakler

Telefon: | GSM: +372 503 5680

jaak.eller@pindi.ee

 

Anton Novikov

Müügipartner

Maakler

Telefon: | GSM: +372 5373 7111

anton.novikov@pindi.ee

Anton tegeleb igapäevaselt kinnisvara ostu, müügi ja üüriga Tallinnas, peamiselt Lasnamäel ja Pirital. Paari valdkonnas töötatud aastaga on Anton edukalt aidanud kliente kõigis kinnisvara puudutavates aspektides. Saadud positiivne tagasiside motiveerib tegema tööd veel paremini.
Antoni suurim tugevus on oskust luua kiiresti kontakt ja leida igas olukorras võimalusi. Kui inimene naudib seda, mida ta teeb, tuleb see tal loomulikult hästi välja - Anton on selle tõestuseks.